معرفی بروکر HyMarketsاچ وای مارکتس HyMarkets

درحالی که بسیاری از شرکت ها با ادعاهای زیاد و تلاش های فراوان سعی می کنند به شما بقبولانند که بروکرشان عالی می باشد و شما را متقاعد کنند که در آنجا سرمایه گذاری کنید، کارگزاری HyMarkets نیازی به این کار نمی بیند چون در طول 30 سال فعالیت در بازار خود را در تمامی ابعاد اثبات کرده است. دفتر مرکزی این کارگزاری در شهر لندن انگلستان قرار دارد اما علاوه بر 20 دفتر در سرتاسر جهان دارای شرکت های ثبت شده در امارات متحده عربی و همچنین هنگ کنگ می باشد.

از لحاظ گواهی های نظارتی نیز از معتبر ترین مراجع رگولاتوری همچون FCA در انگلستان، SFC در هنگ کنگ، DFSA در دبی و MiFID برای اتحادیه اروپا تاییدیه دریافت کرده است. سرمایه مشتریان همواره با طرح های پرداخت غرامت، حساب های تفکیک شده در بانک های تراز اول و با رعایت حسابرس خارجی محافظت می شود. ایمنی و امنیت سرمایه همیشه مهمترین موضوع در این کارگزاری است. البته متاسفانه در حال حاضر به مشتریان ایالات متحده آمریکا خدمات ارائه نمی شود.

به عنوان یک بازیکن بزرگ جهانی با 30 سال تجربه عملیاتی زیر آستین خود، HyMarkets می تواند به بهترین قیمت در بازار برای ابزار های متنوع خود دسترسی داشته باشد. چه در فارکس، جه در سهام و آتی و کالاها، یک معامله گر به سختی می تواند شریک تجاری بهتری نسبت به این کارگزار پیدا کند.

چرا HyMarkets؟

  • معامله در بروکری که 30 سال سابقه اجرایی در بازار دارد.
  • مقر اصلی در لندن و مطابق با قوانین مالی انگلستان واتحادیه اروپا
  • شفافیت کامل در تمام امور با تاکید بر حفاظت از سپرده های مشتریان از محل طرح های جبرانی و نگه داری در بانک های تراز اول دنیا، جدا از سرمایه های جاری شرکت
  • بدون اسلیپج ( Slippage ) حتی در شرایط بسیار هیجانی بازار که دیگر بروکرها قیمت را گارانتی نمی کنند.

انواع حساب های معاملاتی

حساب میکرو : حداقل واریز 100 دلار، اسپردهای ثابت از 1.8 پیپ و لوریج تا 1 : 500

حساب استاندارد : کمینه واریز 1000 دلار با اسپردهای ثابت از 1.5 پیپ و لوریج 1 : 300

در حال حاضر بر روی هر واریزی که به حسابتان انجام میدهید، 25 درصد آن مقدار را بروکر به شما بونوس یا جایزه ی قابل معامله می دهد.

واریز و برداشت

همانطور که از یک کارگزاری با قدمت و تجربه زیاد انتظار می رود،HyMarkets نیز روش های متعدد بسیاری برای انتقال پول به/از حساب را در اختیار معامله گران قرار می دهد. این متد ها شامل تمامی گزینه های زیر می باشد:

تمامی کارت های اعتباری و نقدی مانند ویزاکارت و مسترکارت، پی پال، مانی بوکرز، وبمانی، انتقال بین بانکی و … همچنین به دلیل سرمایه در گردش بالای روزانه، سرعت انتقال پول به شکل واریز و برداشت بسیار بالا می باشد.

پشتیبانی و خدمات مشتریان

این کارگزاری تمرکز خود را برروی موضوعاتی همچون سرعت و دقت در پاسخگویی به مشتریان متمرکز کرده تا در 24 ساعت شبانه روز در سراسر جهان مشکلات معامله گران را از طریق چت، تماس تلفنی، فکس و یا ایمیل به چندین زبان زنده دنیا از جمله انگلیسی، روسی، عربی، چینی، هندی و اردو، برطرف کند. هرچند این کار با به کار گرفتن متخصصین بازار بسیار راحت تر شده است.

این یک بار رو ریسک کنید!
اسم و ایمیل خودتون رو ثبت کنید تا بهتون یاد بدیم چطوری در کمتر از 10 دقیقه در یک صنعت پرسود سرمایه گذاری کنید و تا 24 ماه سود خیلی خوبی رو بدست بیاورید.
آدرس ایمیل شما پیش ما امن باقی می ماند.
بررسی کارگزاری اچ وای مارکتس HyMarkets