بهترین روش آموزش فارکسبهترین روش آموزش فارکس

اگر به معاملات فارکس نگاه کرده اید و فرصت کسب درآمد را تجربه کرده اید، احتمالا دنبال این هستید که بهترین روش آموزش فارکس کدام است. در این مقاله سعی می کنیم به طور مختصر و مفید به این مورد بپردازیم که بهترین روش آموزش فارکس کدام است. با ما همراه باشید.

اهمیت آموزش فارکس

اول از همه، اجازه دهید بگویم من یک مدافع آموزش فارکس هستم. شما می توانید اطلاعات زیادی در مورد فارکس در سایت گروه بررسی فارکس پیدا کنید. شما باید در مورد اینکه چگونه معاملات فارکس کار می کند، استراتژی های معاملاتی فارکس، زمان های معاملاتی فارکس و غیره زمان صرف کنید.

دومین چیزی که باید گفت این است که هیچ چیز بهتر از تجربه نیست، اگر می خواهید معامله در فارکس را یاد بگیرید، این بهترین راه است. هنگامی که شما برای اولین بار شروع می کنید، باید یک حساب آزمایشی فارکس را باز کنید و سعی کنید برخی از معاملات Demo را امتحان کنید. این به شما یک بنیاد فنی خوب در ساز و کار انجام معاملات فارکس و استفاده از یک پلت فرم معاملاتی می دهد.

یک چیز اساسی که من از طریق تجربه آموختم که هیچ حجمی از کتاب خواندن و یا صحبت کردن با دیگر معامله گران نمی توانست این را به من آموزش دهد، خروج از بازار و معامله نکردن در زمانی است که هیچ ارزشی برای معامله کردن پیدا نمی کنید. برای معامله گران بسیار آسان است بازار به نفع آنهاست. شما شگفت زده خواهید شد که تعداد زیادی از معامله گران در این دام سقوط می کنند و زمانی که بازار تنها در جهت اصلی تجارت اصلی است، شگفت زده می شود.

بیانیه معروف و دردناکی از جان مینارد کینز بیان می کند: “بازار می تواند غیر منطقی باقی بماند، طولانی تر از اینکه شما می توانید باقی بمانید.” به عبارت بهتر، بازار کاملا غیر منطقی رفتار می کند و تا جایی می تواند حرکت کند تا شما را از بازار بیرون بیاندازد.

حساب میکرو فارکس

سقوط آموزش تجارت فارکس به وسیله حساب آزمایشی به تنهایی این است که شما نمیتوانید تجربه کنید که چقدر درآمد سخت خود را در خط به دست آورید. آنچه که من برای این توصیه می کنم این است که یک حساب معاملاتی میکرو فارکس یا یک حساب با یک کارگزار باز کنید که به شما اجازه می دهد معاملات کوچک انجام دهید.

معاملات کوچک به شما این امکان را می دهد که پول خود را بر روی خط بگذارید اما اگر اشتباهات و یا از دست دادن پول بدست آورید، خطر کمتری خواهید داشت. این به شما چیزی بیش از هر چیز دیگری را که می توانید در یک سایت سایت، کتاب، یا انجمن تجارت فارکس بخواند را یاد می دهد و به هر چیزی که در هنگام بازرگانی در یک حساب آزمایشی یاد می گیرد، زاویه کاملا جدیدی دارد.

در کنار آن، البته نیاز به درک آنچه شما در حال تجارت هستید می آید. معامله گران جدید تمایل به پریدن و شروع به تجارت هر چیزی که به نظر می رسد مانند حرکت می کند. آنها معمولا از اهرم های بالا و تجارت به صورت تصادفی در هر دو جهت استفاده می کنند، که معمولا منجر به از دست رفتن پول می شود.

شناختن ارزهایی که شما خریداری و فروش می کنید، تفاوت زیادی می کند. به عنوان مثال، پس از سقوط بزرگ یک ارز ممکن است به سمت بالا حرکت کند و تجار بی تجربه را “سعی در گرفتن پایین” را تشویق کند. پول خود را ممکن است به دلیل گزارش اشتغال بد برای چند ماه کاهش یافته است. آیا چیزی شبیه آن را می خرید؟ احتمالا نه، به همین دلیل است که شما باید بدانید و درک آنچه را که شما خریداری و فروش کنید.

تجارت ارز خوب است، زیرا شما می توانید از لایحه استفاده کنید و بسیاری از جفت ارزهای مختلف برای تجارت وجود دارد. با این حال، به این معنا نیست که شما باید همه آنها را تجارت کنید. بهتر است چند نفر را انتخاب کنید که ارتباطی با آنها ندارید و روی آنها تمرکز کنید. داشتن تنها چند نفر می تواند به راحتی با اخبار اقتصادی کشورهای درگیر ارتباط برقرار کند و شما می توانید حس ریتم ارزهای درگیر را بدست آورید.

پس از چندین بار با یک حساب کاربری کوچک در معرض فروش قرار گرفته اید و احساس می کنید که کاری انجام می دهید، بهتر است که پول بیشتری را سپرده و حساب خود را بزرگتر کنید. دانستن آنچه که شما انجام می دهید، برای خلاص شدن از عادت های بد و بدست آوردن برخی از احساسات شما کنترل می شود. اگر شما می توانید این کار را انجام دهید، می توانید تجارت فارکس موفق باشید.

مدیریت ریسک

مدیریت ریسک و مدیریت احساسات یکی از مهم ترین بخش هایی است که بهترین روش آموزش فارکس می بایست به آن بپردازد. هنگامی که ما احساس عاطفی، حریصانه یا ترسناکی میکنیم، این زمانی است که ما با خطرات اشتباه میکنیم، و این چیزی است که باعث شکست میشود. هنگامی که شما در یک نمودار معاملاتی نگاه می کنید، باید فقط پتانسیل را مشاهده کنید یا چیزی را مشاهده نکنید؛ این نباید موضوع هیجان باشد. اگر کشیدن ماشه در تجارت احساساتی به هر طریقی باشد، باید تجدید نظر کنید که چه کاری انجام می دهید برای تجارت.

آموزش فورکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *